  3. /Samsung QE50Q64T – 50 inch – 4K QLED
!
Tijdelijk uitverkocht
Deze 6 vergelijkbare modellen zijn wél direct leverbaar
💬Advies via WhatsApp
Samsung QE75QN83F – 75 inch – 4K Neo QLED – 2025 – Smart TV
Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
Samsung The Frame QE55LS03B – 55 inch – 4K QLED – 2023
Samsung QE55S93F – 55 inch – 4K OLED – 2025 – Smart TV
Samsung QE55QN73F – 55 inch – 4K Neo QLED – 2025
Samsung QE55Q6FA – 55 inch – 4K QLED – 2025 – Smart TV
Samsung QE55Q74A – 55 inch – 4K QLED – 2021
Bekijk alle Televisies & Accessoires →
Samsung QE50Q64T
50 inch (127 cm) • Ja • Zilver • Nee
★★★★★7,7/10(181)1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
Tweede kans
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
✓
Tweede Kans—Open doos / showroommodel — volledig getest, 1 jaar garantie
✓Bezorging maandag 18 mei
Samsung QE50Q64T – 50 inch – 4K QLED
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
🏷️ Waarom deze deal?
Scherpe outletprijs
Outletprijs
Voordeliger dan elders. Gegarandeerd.
✓Prijs gecontroleerd op 4 mei 2026
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
Tweede kansLichte cosmetische schade
Gecontroleerd & getest100% functioneel1 jaar garantie
Alle productspecificaties
Verpakkingsinhoud
TV + toebehoren, afstandsbediening, handleiding
Waarde energielabel nieuw 2021
G
Afmetingen inclusief voet
1116,4mm x 720,5mm x 243,3mm
Afmetingen zonder voet
111,6cm x 64,3cm x 5,71cm
Schermdiagonaal
50 inch (127 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Omschrijving
Let op! Voet niet inbegrepen. De Samsung QE50Q64T uit 2020 is een 4K Ultra HD lcd-led televisie met een beeldschermdiagonaal van 127 cm (50 inch). Het is een Smart TV met onder meer apps voor Netflix en Youtube. Je verbindt de tv met internet via wi-fi of een kabel. Verder is deze tv geschikt voor HDR-beeldmateriaal. Bij kabel en satelliet heb je een CI+ module in de tv nodig om de gecodeerde zenders te bekijken (vaak hd-zenders en zenders uit extra pakketten). Via een losse harde schijf of usb-stick die je aansluit op de usb, kun je dan ook programma's opnemen, live tv pauzeren en terugspoelen. Er zitten 3 HDMI-aansluitingen en 2 USB-poorten op.
100% kleurvolume met Quantum Dot