  3. /Samsung QE55QN85B – 55 inch – 4K Neo QLED
Samsung QE55QN85B
55 inch (140 cm) • Ja • Zilver
★★★★★7,7/10(181)1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
Tweede kansBeperkte voorraad
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
✓
Tweede Kans—Open doos / showroommodel — volledig getest, 1 jaar garantie
✓Bezorging maandag 18 mei
Samsung QE55QN85B – 55 inch – 4K…
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
✓Prijs gecontroleerd op 4 mei 2026
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
Tweede kansLichte cosmetische schade
Gecontroleerd & getest100% functioneel1 jaar garantie
Alle productspecificaties
Waarde energielabel nieuw 2021
F
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1227,4 mm x 253 mm x 767,9 mm
Afmetingen zonder voet
122,7 cm x 2,69 cm x 70,6 cm
Schermdiagonaal
55 inch (140 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Omschrijving
Ultra nauwkeurige lichtcontrole
Intelligente processor voorzien van deep learning
Dolby Atmos met top channel speakers
Al je favoriete content op één plek
Slim beeld voor een optimale kijkervaring
3-dimensionale diepte met krachtige neurale netwerken
Meer dan een miljard kleuren met Quantum Dot
Dynamisch contrast voor levendige kleuren die van het scherm spatten
Uitzonderlijke bewegingsverbeteringen in 4K 120Hz
Overwin elke vijand, zelfs op topsnelheid. De uitzonderlijke bewegingsverbeteringen tot wel 4K 120Hz zorgen voor een extreem soepele ervaring tijdens het gamen, zonder lag en bewegingsonscherpte.
Schokvrij HDR-gamen met een lage latency zonder schokken of haperingen
Tweede kans
  • Samsung QE55QN85B - 55 inch - 4K Neo QLED — SKU — €765.27 — Uitverkocht
  • Samsung QE55QN85B - 55 inch - 4K Neo QLED - 2022 — SKU TJOTV141 — €765.27 — Op voorraad
Samsung QE55QN85B
55 inch – 4K Neo QLED
Tweede kans1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
★★★★★7,7/10|181 reviewsvia Kiyoh
Belangrijkste kenmerken
Schermdiagonaal
55 inch (140 cm)
Afmetingen
1227,4 mm x 253 mm x 767,9 mm
Merk
Samsung
⚡ Beperkte voorraad!
Direct afrekenen
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
  • ✓Bezorging maandag 18 mei
  • ✓Dit product wordt gratis verzonden
  • ✓Duurzaam winkelen
  • ✓30 dagen bedenktijd
Betaal viaiDEALMastercardKlarnaPayPalin3SprayPay
Tweede kans
⚡ Beperkte voorraad
iDEALKlarnain3PayPalApple PaySprayPay
SJ
Hulp nodig? Chat met ons
We staan voor je klaar
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
Volledig getest
& gecontroleerd
100% functioneel en betrouwbaar
Alle productspecificaties
Waarde energielabel nieuw 2021
F
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1227,4 mm x 253 mm x 767,9 mm
Afmetingen zonder voet
122,7 cm x 2,69 cm x 70,6 cm
55 inch (140 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Omschrijving