  3. /Samsung QE77S95C – 77 inch – 4K QD-OLED – 2023
Samsung QE77S95C
77 inch (196 cm) • Ja • Zwart
★★★★★7,7/10(181)1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
Tweede kansBeperkte voorraad
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
✓
Tweede Kans—Open doos / showroommodel — volledig getest, 1 jaar garantie
✓Bezorging maandag 18 mei
Samsung QE77S95C – 77 inch – 4K Q…
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
✓Prijs gecontroleerd op 4 mei 2026
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
Tweede kansLichte cosmetische schade
Gecontroleerd & getest100% functioneel1 jaar garantie
Alle productspecificaties
Waarde energielabel
F
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1716.6 x 286.4 x 1048.1 mm
Afmetingen zonder voet
1716.6 x 11.2 x 984.1 mm
Schermdiagonaal
77 inch (196 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Omschrijving
Let op! Voet niet inbegrepen. De Samsung QE77S95C is de grote broer van de QE77S90C. Deze televisie gebruik van een QD-OLED beeldscherm en biedt een prachtig beeld en combineert de diepe zwartwaarden vanuit de OLED technologie met het kleurrijke en heldere beeld van QLED. De QE77S95C overtreft de QE77S90C door een nog hogere helderheid te kunnen behalen, gebruik te maken van de One connect box en door het toevoegen van Object Tracking Sound (OTS)+ met meer speakers en een totaal vermogen van 70W
Diepe zwarte tinten en levendige kleuren
One Connect box
Minimalistische pracht en praal
Dolby Atmos met 70W speakers
Intelligente helderheid, geoptimaliseerd voor ultiem kijkcomfort
Uitzonderlijke bewegingsverbeteringen in 4K 144Hz
De bewegingsverbeteringen tot wel 4K 144Hz zorgen voor een extreem soepele ervaring tijdens het gamen.
Tweede kans
  • Samsung QE77S95C - 77 inch - 4K QD-OLED - 2023 — SKU TJOTV42 — €1589.00 — Op voorraad
Samsung QE77S95C
77 inch – 4K QD-OLED – 2023
Tweede kans1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
★★★★★7,7/10|181 reviewsvia Kiyoh
Belangrijkste kenmerken
Schermdiagonaal
77 inch (196 cm)
Afmetingen
1716.6 x 286.4 x 1048.1 mm
Merk
Samsung
⚡ Beperkte voorraad!
Direct afrekenen
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
  • ✓Bezorging maandag 18 mei
  • ✓Dit product wordt gratis verzonden
  • ✓Duurzaam winkelen
  • ✓30 dagen bedenktijd
Betaal viaiDEALMastercardKlarnaPayPalin3SprayPay
Tweede kans
⚡ Beperkte voorraad
iDEALKlarnain3PayPalApple PaySprayPay
SJ
Hulp nodig? Chat met ons
We staan voor je klaar
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
Volledig getest
& gecontroleerd
100% functioneel en betrouwbaar
Alle productspecificaties
Waarde energielabel
F
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1716.6 x 286.4 x 1048.1 mm
Afmetingen zonder voet
1716.6 x 11.2 x 984.1 mm
77 inch (196 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Omschrijving
One Connect box
Dolby Atmos met 70W speakers