  3. /Samsung The Frame QE55LS03B – 55 inch – 4K QLED – 2023
Samsung The Frame QE55LS03B
55 inch (140 cm) • Ja • Zwart
★★★★★7,7/10(181)1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
Tweede kansBeperkte voorraad
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
✓
Tweede Kans—Open doos / showroommodel — volledig getest, 1 jaar garantie
✓Bezorging maandag 18 mei
Samsung The Frame QE55LS03B – 55…
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
✓Prijs gecontroleerd op 4 mei 2026
Foto's op aanvraag
Vraag foto's aan
Tweede kansLichte cosmetische schade
Gecontroleerd & getest100% functioneel1 jaar garantie
Alle productspecificaties
Verpakkingsinhoud
- Televisie - Afstandsbediening - Handleiding
Waarde energielabel
G
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1237.8 x 227.8 x 743.4 mm
Afmetingen zonder voet
1237.9 x 27.9 x 708.8 mm
Schermdiagonaal
55 inch (140 cm)
Omschrijving
Beeld
Processor en Software
Geluid
Unieke eigenschap
Tweede kans
  • Samsung The Frame QE55LS03B - 55 inch - 4K QLED - 2023 — SKU TJOTV157 — €746.46 — Op voorraad
Samsung The Frame QE55LS03B
55 inch – 4K QLED – 2023
Tweede kans1 jaar garantieKwaliteitsgarantie→
★★★★★7,7/10|181 reviewsvia Kiyoh
Belangrijkste kenmerken
Schermdiagonaal
55 inch (140 cm)
Afmetingen
1237.8 x 227.8 x 743.4 mm
Merk
Samsung
⚡ Beperkte voorraad!
Direct afrekenen
Gratis bezorgd
in NL & BE
30 dagen
retour
1 jaar
garantie
Veilig betalen
iDEAL / in3
  • ✓Bezorging maandag 18 mei
  • ✓Dit product wordt gratis verzonden
  • ✓Duurzaam winkelen
  • ✓30 dagen bedenktijd
Betaal viaiDEALMastercardKlarnaPayPalin3SprayPay
Tweede kans
⚡ Beperkte voorraad
iDEALKlarnain3PayPalApple PaySprayPay
SJ
Hulp nodig? Chat met ons
We staan voor je klaar
🏷️ Waarom deze deal?
Je bespaart vandaag
Volledig getest
& gecontroleerd
100% functioneel en betrouwbaar
Alle productspecificaties
Verpakkingsinhoud
Waarde energielabel
G
Surround sound formaat
Dolby Atmos, Dolby Digital
Afmetingen inclusief voet
1237.8 x 227.8 x 743.4 mm
Afmetingen zonder voet
1237.9 x 27.9 x 708.8 mm
55 inch (140 cm)